רוצים לארח את החברים בחצר הבית שלכם? כדאי לשים לב למספר דברים אשר יכולים לשדרג את חווית האירוח של החברים שלכם. במהלך המאמר אנו מתכוונים להעלות 5 טיפים שיעזרו לכם לעשות את האירוח המושלם בגינה שלכם.

מתקני חצר

רעיון נהדר שכל אחד יכול ליישם הוא שילוב של מתקני חצר בגינת ביתו. אם אתם רוצים שתהיה יותר תעסוקה לילדים הקטנים שמתרוצצים בחצר, אין ספק שהוספה של מתקנים לחצר זו אופציה נהדרת.

תוכלו להוסיף מתקנים שניתן לעשות איתם כושר ולשמור על אורח חיים בריא, כמו מתקן למתח, מקבילים או אפילו בריכת שחייה קטנה.

אם אתם רוצים מתקנים שידברו יותר אל הילדים הקטנים שלכם, תוכלו להוסיף מתקנים כמו נדנדות או מגלשות. כך לא רק אתם תיהנו בעת השהייה בחצר ביתכם, אלא גם הילדים הקטנים שיתרוצצו בגינה וינעימו מזמנם החופשי.

 

גריל גז

אנו ממליצים לכם בחום לשלב גריל גז בגינת ביתכם. לא רק שזה יחסוך לכם לא מעט זמן של התעסקות שנהוג לעשות עם הגריל הרגיל, אלא גם תוכלו לארח את החברים הקרובים שלכם ולהכין להם אוכל טעים ללא מאמצים מיותרים.

בעזרת גריל גז תוכלו ליהנות מאותו אפקט של מזון שמוכן על האש, רק שבמקרה הזה לא תצטרכו להתעסק עם ההדלקה של האש וכל הדברים שכרוכים מסביב, שכן המכשיר פועל בעזרת גז בלבד.

ריהוט גינה

בעזרת ריהוט גינה תוכלו לשדרג באופן דרסטי את המראה של הגינה שלכם. חשוב מאוד שתתכננו בקפידה כיצד אתם רוצים שהגינה שלכם תראה, ובהתאם לכך תרכשו ריהוט שישדר על הקו שעליו אתם מנסים לשדר. אנו בטוחים שבעזרת מעט יצירתיות והרבה תכנון, גם אתם תוכלו ליהנות מגינה שמעוצבת באופן מרשים במיוחד. ריהוט גן לרוב בנוי מאלומיניום וראטן אך ישנן גם פינות ישיבה מעוצבות הכוללות כסאות פלסטיק ושולחנות מעוצבים בשילוב זכוכית.

פרגולה

הוספה של פרגולה זה דבר אלמנטרי למדי בעבור מרבית הגינות שבבתי ישראל כיום. השמש הקופחת שפוקדת אותנו מידי קיץ מקשה עלינו לנהל אורח חיים שגרתי ולצאת החוצה מהבית בשעות החמות. בעזרת פרגולה תוכלו ליצור לכם מעין מקום נעים ונוח בו תוכלו לשבת וליהנות מצל גם בחודשי הקיץ החמים. הרי אנו תמיד צריכים לצאת החוצה מהבית ולשאוף קצר אוויר.

 

מיטות שיזוף

אוהבים להשתזף? הוספה של מיטות שיזוף לגינה של ביתכם יכולה להיות אופציה מעניינת למדי בעבור אלו שאוהבים להשתזף. לא רק שמדובר בפתרון זול למדי, אלא גם בכזה אשר יכול לשפר רבות את הפונקציונאליות של החצר שלכם והדברים שניתן לעשות בה.

בחנויות השונות ניתן למצוא מיטות שיזוף עם פונקציונאליות ונוחות משתנה, ובהתאם לכך גם המחירים עולים ויורדים. אנו בטוחים שלאחר מחקר קטן בתחום, תצליחו למצוא את מיטת השיזוף שהכי מתאימה לצרכים האישים שלכם.